В рамках проекту "Вижниця - відвідай, відчуй, розмалюй" відбулася велоекскурсія "Тур вихідного дня" 06 червня 2021 року

Дякуємо школярам та їх батькам за участь у нашому проекті "Вижниця відвідай, відчуй, розмалюй" Сьогодні у нас був маршрут м. Вижниця - Сокільська Скеля. Емоції, позитив, навчання, прекрасні краєвиди та щасливі обличчя учасників супроводжували нас весь день) Учасники не тільки крутили педалі, а й дізналися багато цікавої інформації про те, чому Вижниця так називається, про те як відбувалися сплави по річці Черемош, про те чому Тюдів асоціюється з полуницею (сорт тюдівська ягода) та історією встановлення пам'ятника нашому кобзареві Т. Г. Шевченку.

Важливо, що всі учасники велоекскурсії дотримувалися правил дорожнього руху для велосипедистів - це дало можливість маленьким учасникам засвоїти та використати на практиці свої знання. Учасники отримали світловідбивні жилети які будуть і надалі використовувати під час своїх велопрогулянкок))

Проєкт реалізується за фінансової підтримки ГО Товариство Лева (м. Львів, Україна) за кошти Національного фонду підтримки демократії / National Endowment for Democracy (м. Вашингтон, США)”